Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

STANDEN

 Mannen Tweede Divisie

 1.BC Vlissingen    5-10

 2.EBBC             4– 6

 3.Maastr.Knights   4– 6

 4.Barons           5– 6

 5.Eindhoven        5– 6

 6.JRC Boxtel       5– 6

 7.Pendragon 2      3– 2

 8.Langstraat Sh.   3– 2

 9.OBC              4– 2

10.Vido             4– 2

11.Black Eagles 2   5– 2

12.Kimbria          5– 2

 

 Mannen 2e klasse

 1.Black Eagles 3   4– 8

 2.Attacus 3        5– 8

 3.Eastwood Tigers  6– 8

 4.Migliore         4– 6

 5.Scheldesport     2– 4

 6.EBCG             4– 4

 7.Waldric          5– 4

 8.Virtus 3         3– 2

 9.Barons 2         5– 2

10.EBBC 3           4– 0

11.ELBC             4– 0

 

 Mannen 3e klasse

 1.Migliore 2       5– 8

 2.ABC              4– 6

 3.High Five        5– 6

 4.ELBC 2           3– 4

 5.Smokkelhoek      4– 4

 6.Pendragon 3      5– 4

 7.Marathon         3– 2

 8.Volharding       5– 0

 

 Mannen 4e klasse

 1.BV Souburg       3– 6

 2.Mevo'80          3– 4

 3.BV Souburg 2     3– 4

 4.Marathon 2       4– 2

 5.Smokkelhoek 2    3– 0

 

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.BC Vlissingen    5– 8

 2.Pendragon        5– 8

 3.Waldric          2– 4

 4.LUSV             3– 4

 5.Rowic            3– 2

 6.Binnenland 2     4– 2

 7.Cangeroes        2– 0

 8.CobraNova 2      4– 0

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.BC Vlissingen 2  5-10

 2.Barons 3         5– 8

 3.Agathos          4– 6

 4.BV Souburg       5– 6

 5.Den Dungk 2      5– 6

 6.Ardito           5– 6

 7.Scheldesport     3– 4

 8.Octopus          4– 4

 9.Pendragon 3      3– 2

10.Langstraat Sh.   5– 2

11.Vlijmscherp      5– 0

12.Volharding       5– 0

 

 Vrouwen U18

 1.Volharding       4– 8

 2.Agathos          4– 6

 3.Barons           5– 6

 4.Waldric          5– 2

 5.Scheldesport     4– 0

 

 Vrouwen U16

 1.BV Souburg       3– 6

 2.Blauw-Wit        2– 4

 3.Marathon         3– 4

 4.Barons           4– 2

 5.Vossenberg       4– 0

 

 

 

 

 Mannen U22

 1.Attacus          5– 8

 2.Octopus          3– 6

 3.High Five        5– 4

 4.Black Eagles     3– 2

 5.Blauw-Wit        4– 2

 6.Smokkelhoek      4– 2

 

 Mannen U18

 1.Marathon         5– 8

 2.CobraNova        5– 8

 3.The Jumpers      6– 8

 4.Red Stars        4– 6

 5.Leiderdorp       5– 6

 6.Almere Pion.2    7– 2

 7.Divine 2         6– 0

 

 Mannen U18/U16

 1.Volharding       3– 6

 2.BV Souburg       3– 6

 3.BV Souburg 2     4– 6

 4.Scheldesport 2   3– 4

 5.Mevo'80          3– 2

 6.Marathon 2       3– 2

 7.Volharding 2     3– 2

 8.Scheldesport     3– 0

 9.Smokkelhoek      3– 0

 

 Mannen U14

 1.Marathon         4– 8

 2.BV Souburg       3– 4

 3.BV Souburg 2     4– 4

 4.Scheldesport     3– 2

 5.Volharding       4– 0

 

 Mini’s U12

 1.Marathon         2– 4

 2.BV Souburg       2– 2

 3.Volharding       2– 2

 4.Volharding 2     2– 2

 5.Scheldesport     2– 0

 

 Mini’s U10

 1.Marathon         2– 4

 2.Volharding       2– 2

 3.BV Souburg       2– 0

 

 

 

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links