Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

STANDEN

 Mannen Tweede Divisie

 1.BC Vlissingen   10-18

 2.EBBC            10-16

 3.Black Eagles 2  11-14

 4.Pendragon 2     10-10

 5.Eindhoven       10-10

 6.Kimbria         11-10

 7.Vido            11-10

 8.Maastr.Knights   9– 8

 9.Langstraat Sh.   9– 8

10.Barons          11– 8

11.JRC Boxtel      10– 6

12.OBC             10– 4

 

 Mannen 2e klasse

 1.Black Eagles 3   8-16

 2.Scheldesport     8-14

 3.Attacus 3        9-12

 4.Eastwood Tigers 10-12

 5.Migliore         7-10

 6.Virtus 3         8– 6

 7.EBBC 3           8– 6

 8.Waldric          9– 6

 9.Barons 2        10– 6

10.EBCG            10– 6

11.ELBC             9– 2

 

 Mannen 3e klasse

 1.Smokkelhoek      8-12

 2.ELBC 2           7-10

 3.Migliore 2       8-10

 4.High Five        9– 8

 5.ABC              7– 8

 6.Marathon         8– 4

 7.Pendragon 3      9– 4

 8.Volharding        TR.

 

 Mannen 4e klasse

 1.BV Souburg       8-14

 2.Mevo'80          7-12

 3.Marathon 2       8– 6

 4.BV Souburg 2     8– 6

 5.Smokkelhoek 2    7– 0

 

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.BC Vlissingen   11-18

 2.Waldric          9-16

 3.LUSV             7-12

 4.Pendragon       11-12

 5.Rowic            8– 8

 6.CobraNova 2     10– 4

 7.Binnenland 2     8– 2

 8.Cangeroes        8– 0

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.Barons 3        11-20

 2.BV Souburg      11-18

 3.Scheldesport    10-16

 4.BC Vlissingen 2 10-14

 5.Den Dungk 2      9-12

 6.Octopus         10-12

 7.Ardito          10– 8

 8.Agathos         11– 8

 9.Pendragon 3      9– 6

10.Langstraat Sh.  10– 4

11.Vlijmscherp     10– 2

12.Volharding      11– 2

 

 Vrouwen U18 - 1e klasse

 1.Volharding       0– 0

 2.Barons           0– 0

 3.Agathos          0– 0

 4.EBBC             0– 0

 5.Lieshout         0– 0

 6.Kimbria          0– 0

 

 Vrouwen U16 - 1e klasse

 1.Marathon         0– 0

 2.BV Souburg       0– 0

 3.Black Eagles     0– 0

 4.Springfield      0– 0

 5.Almonte          0– 0

 6.Venlo Sport      0– 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Vrouwen U18

 1.Agathos          8-14

 2.Volharding       7-12

 3.Barons           8– 8

 4.Waldric          8– 4

 5.Scheldesport     7– 0

 

 Vrouwen U16

 1.BV Souburg       8-16

 2.Marathon         7-10

 3.Blauw-Wit        8– 8

 4.Barons           7– 2

 5.Vossenberg       8– 2

 

 

 Mannen U22 - 2e klasse

 1.Smokkelhoek      0– 0

 2.Blauw-Wit        0– 0

 3.High Five        0– 0

 4.Slamdunk         0– 0

 5.Valkenswaard     0– 0

 6.Vido             0– 0

 7.BC Heeze         0– 0

 8.Fanatics         0– 0

 

 Mannen U18 - 1e klasse

 1.Volharding       0– 0

 2.Biks Shots       0– 0

 3.Virtus           0– 0

 4.Attacus          0– 0

 5.Akros            0- 0

 6.Bumpers          0– 0

 

 Mannen U18 - 2e klasse

 1.Marathon         0– 0

 2.B.O.B.           0– 0

 3.Binnenland 2     0– 0

 4.Klipperstars 2   0– 0

 5.Cady’73 2        0– 0

 6.Leiderdorp       0– 0

 

 Mannen U16 - 2e klasse

 1.BV Souburg       0– 0

 2.Barons           0– 0

 3.Migliore         0– 0

 4.Virtus           0– 0

 5.High Five 2      0– 0

 6.Langstraat Sh.   0– 0

 

 Mannen U18/U16

 1.Marathon 2       0– 0

 2.Marathon 3       0– 0

 3.BV Souburg       0– 0

 4.Mevo'80          0– 0

 5.Volharding 2     0– 0

 6.Smokkelhoek      0– 0

 7.Scheldesport     0– 0

 8.Scheldesport 2   0– 0

 9.Scheldesport V   0– 0

 

 Mannen U14

 1.Marathon         0– 0

 2.BV Souburg       0– 0

 3.BV Souburg 2     0– 0

 4.Scheldesport     0– 0

 5.Volharding       0– 0

 

 Mini’s U12

 1.Marathon         8-16

 2.BV Souburg      10-12

 3.Volharding       9-10

 4.Scheldesport    10– 6

 5.Volharding 2     9– 2

 

 Mini’s U10

 1.Marathon         8-16

 2.Volharding       8– 8

 3.BV Souburg       8– 4

 4.Marathon 2       0– 0

 5.Scheldesport     4– 0

 

 

 Eerste competitiehelft:

 

 Mannen U22

 1.Octopus          9-16

 2.Attacus          9-16

 3.Black Eagles     9– 8

 4.High Five       10– 6

 5.Blauw-Wit       10– 6

 6.Smokkelhoek      9– 4

 

 Mannen U18

 1.Red Stars       11-18

 2.CobraNova       11-16

 3.Leiderdorp      11-16

 4.Marathon        12-14

 5.The Jumpers     11-12

 6.Almere Pion.2   12– 2

 7.Divine 2        12– 2

 

 Mannen U18/U16

 1.Volharding       7-14

 2.BV Souburg 2     8-14

 3.Scheldesport 2   7-10

 4.Marathon 2       8-10

 5.BV Souburg       8-10

 6.Mevo'80          8– 6

 7.Smokkelhoek      7– 2

 8.Volharding 2     8– 2

 9.Scheldesport     7– 0

 

 Mannen U14

 1.Marathon         8-16

 2.BV Souburg       8-12

 3.BV Souburg 2     8– 6

 4.Scheldesport     8– 6

 5.Volharding       8– 0

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links