Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N

Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

STANDEN 2018-2019

 Mannen Eerste Divisie

 1.Virtus          10-20

 2.Black Eagles    11-18

 3.BAL Weert 2     11-14

 4.River Trotters  11-14

 5.Attacus         10-12

 6.Octopus         11-12

 7.Pendragon       11-10

 8.WBB Giants      11-10

 9.Den Dungk       11– 6

10.Blauw-Wit       10– 4

11.Binnenland      10– 4

12.BC Vlissingen   11– 4

 

 Mannen 2e klasse

 1.Vido            11-22

 2.Migliore        11-18

 3.Scheldesport    10-14

 4.Barons 2        10-12

 5.Attacus 3       11-12

 6.Eastwood Tigers 11-12

 7.Black Eagles 3  11-10

 8.Blauw-Wit 2      9– 8

 9.EBBC 2          10– 6

10.Heeze           11– 6

11.Goba            10– 4

12.High Five        9– 0

 

 Mannen 3e klasse

 1.EBBC 3          10-16

 2.Virtus 3         8-14

 3.ELBC            10-14

 4.Pendragon 3     10-12

 5.Migliore 2      11-12

 6.Smokkelhoek      9-10

 7.Marathon        11– 2

 8.WBB Giants 2    11– 0

 

 Mannen 4e klasse

 1.Scheldesport 2   8-14K

 2.Volharding       8-12

 3.BV Souburg       8-10

 4.Smokkelhoek 2    8– 4

 5.Marathon 2       8– 0

 

 Vrouwen Tweede Divisie

 1.Bumpers          9-16

 2.Kimbria         10-12

 3.Black Eagles     7-10

 4.BC Vlissingen    9-10

 5.Yellow Sox      10-10

 6.JRC Boxtel      10- 8

 7.Tantalus        10– 8

 8.Achilles         9– 0

 

 Vrouwen 2e klasse

 1.BV Souburg      10-20

 2.BC Vlissingen 2  9-12

 3.Pendragon 2     11-12

 4.Vlijmscherp/SVH 11-12

 5.Scheldesport     9-10

 6.Agathos         10-10

 7.WBB Giants 2    10– 4

 8.Volharding      10– 0

 

 Vrouwen U18

 1.Waldric          7-14K

 2.Volharding       8-10

 3.Barons           7– 6

 4.Agathos          8– 4

 5.BV Souburg       8– 4

 

 Vrouwen U16

 1.Goba            10-20K

 2.Blauw-Wit 2     10-12

 3.BV Souburg      10-12

 4.Barons          10-10

 5.Waldric         10– 6

 6.Scheldesport    10– 0

 

 Vrouwen U14

 1.Marathon         9-14K

 2.High Five        9-10

 3.Black Eagles 2   9– 8

 4.Vlijmscherp/SVH  9– 4

 

 Mannen U18

 1.Almonte 2       12-20

 2.Volharding      12-20

 3.High Five       12-14

 4.Attacus         12-14

 5.WBB Giants      12-12

 6.Virtus          12– 6

 7.Marathon        12– 6

 8.Goba            12– 4

 

 Mannen U18-U16

 1.Mevo’80          8-16K

 2.BV Souburg       7-10

 3.Volharding 2     8-10

 4.Smokkelhoek      8– 8

 5.Scheldesport     9– 4

 6.Mevo’80 U16      9– 0

 

 Mannen U14 Tweede Div.

 1.Bouncers        10-20

 2.Cobra Nova      10-18

 3.Binnenland       9-12

 4.MBCA 2          10-12

 5.Amsterdam       10-12

 6.Hoofddorp       10-10

 7.Harlemlakers     9– 6

 8.Woodpeckers     10– 6

 9.Blauw-Wit       10– 6

10.Almonte          8– 4

11.Marathon        10– 0

 

 Mannen U14

 1.BV Souburg       8-16K

 2.Marathon 2       9-14

 3.Smokkelhoek      7– 6

 4.Volharding       7– 6

 5.Scheldesport     8– 4

 6.BV Souburg 2     9– 2

 

 Mini’s U12

 1.BV Souburg       6-12

 2.BV Souburg V     6– 8

 3.Marathon 2       6– 8

 4.Volharding       6– 6

 5.Marathon         6– 0

 6.Scheldesport     6– 0

 

 Mini’s U10

 1.Volharding       4– 8

 2.Volharding 2     4– 3

 3.BV Souburg       4– 1

 4.Marathon         0– 0

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie