Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

 

UITSLAGEN

 

WEEKEND 9 DECEMBER

 

Mannen Eerste Divisie:

Pendragon         - BC Vlissingen        75-65

Virtus            - Wyba                 76-65

Batouwe           - Trajanum             64-53

BAL Weert 2       - Black Eagles         74-61

The Jumpers       - Attacus              66-80

Den Dungk         - Barons               afgelast

 

Mannen 1e klasse:

Agathos           - High Five            -

Akros             - Virtus 2             81-63

Attacus 2         - Waldric              89-65

Vlijmscherp       - Springfield          68-90 (OT)

Tracks            - Almonte              86-85 (OT)

Den Dungk 2       - BC Vlissingen 2      afgelast

 

Mannen 3e klasse:

Pendragon 3       - ELBC                 74-80

ABC               - Blauw-Wit 2          70-59

Migliore 2        - EBBC 2               62-89

Barons 3          - Agathos 2            75-58

Smokkelhoek       - Virtus 3             20– 0

Tenderfeet        - Scheldesport         47-75

 

Mannen 4e klasse:

Volharding        - BV Souburg           28-44

Scheldesport 2    - Mevo'80              57-56

Smokkelhoek 2     - Voorwaarts           73-61

 

Vrouwen Tweede divisie:

Virtus            - Wyba                 70-48

BC Vlissingen     - Octopus              60-67

EBBC              - Barons               62-49

 

Vrouwen 2e klasse:

Vossenberg        - WBB Giants 2         30-28

Langstraat Sh.    - Agathos 2            -

 

Mannen U18:

Leiderdorp        - Divine 2             103-62

Marathon          - The Jumpers          47-66

New Stars         - Goba                 50-36

 

Mannen U18-U16:

Volharding 2      - Marathon 2           61-43

Smokkelhoek       - BV Souburg           56-72

 

Mannen U16:

Almere Pioneers   - Binnenland 2         66-36

Marathon          - Divine 2             20– 0

Rotterdam-Zuid    - Rotterdam 2          73-38

Red Stars         - DAS Delft            51-48

 

Mannen U14:

BV Souburg        - Volharding 2         67-19

Volharding        - Smokkelhoek          87-18

Marathon          - Scheldesport         42-36

Scheldesport      - BV Souburg           20-59

 

Vrouwen U18:

Scheldesport      - Barons 2             29-67

WBB Giants        - BV Souburg           51-48

 

Vrouwen U14:

Marathon          - BV Souburg           16-129

Attacus           - Barons               83-21

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N