Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

 

UITSLAGEN

 

WEEKEND 21 APRIL

 

Mannen Eerste Divisie:

Batouwe            - Barons                  90-60

Virtus             - Trajanum                100-53

The Jumpers        - Wyba                    66-65

BAL Weert 2        - Attacus                 93-67

Den Dungk          - BC Vlissingen           90-80

 

Mannen 1e klasse:

Agathos            - Waldric                 87-52

Attacus 2          - Virtus 2                103-81

Vlijmscherp        - BC Vlissingen 2         71-80

Akros              - Almonte                 89-88

Tracks             - Springfield             89-60

Den Dungk 2        - High Five               65-58

 

Mannen 3e klasse:

Barons 3           - Blauw-Wit 2             79-62

Migliore 2         - ELBC                    75-64

Smokkelhoek        - Agathos 2               107-47

Tenderfeet         - EBBC 2                  51-80

 

Mannen 4e klasse:

Scheldesport 2     - BV Souburg              s.n.o.

Smokkelhoek 3      - Mevo'80                 44-64

 

Vrouwen Tweede divisie:

BC Vlissingen      - Wyba                    68-66

Virtus             - EBBC                    47-61

Waldric            - Octopus                 55-53

 

Vrouwen 2e klasse:

Scheldesport       - BC Vlissingen 2         44-51

 

Mannen U18:

Mevo'80            - Marathon                60-59

Volharding 2       - BV Souburg              76-61

 

Mannen U16:

Almere Pioneers    - Rotterdam 2             20– 0

Rotterdam-Zuid     - DAS Delft               42-51

Marathon           - Binnenland 2            79-27

Bouncers           - Cangeroes               78-70

 

Mannen U14:

Marathon 2         - BV Souburg              39-64

Smokkelhoek        - Mevo'80                 32-61

Scheldesport       - Volharding              20– 0

Marathon 2         - Scheldesport            63-55

 

Vrouwen U18 – 1e klasse:

Rush               - Titans                  58-45

Waldric            - High Five               59-45

WBB Giants         - BV Souburg              64-49

 

Vrouwen U18 – 2e klasse:

Black Eagles       - Barons 2                57-38

Scheldesport       - Almonte 2               4-59

 

Vrouwen U14 – 1e klasse:

Black Eagles       - Attacus 2               64-15

BV Souburg         - Oirschot                74-44

Oirschot           - Black Eagles            40-47

 

Vrouwen U14 – 2e klasse:

Marathon           - Springfield             21-89

Rush               - High Five               52-34

Almonte            - Barons                  66-39

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N