Basketball  Combinatie  Vlissingen

Tekstvak: Home
Tekstvak: Info
Tekstvak: Teams
Tekstvak: Programma
Tekstvak: Uitslagen
Tekstvak: Standen
Tekstvak: Verslagen
Tekstvak: Sponsoring
Tekstvak: Foto’s
Tekstvak: Verjaardagen
Tekstvak: Archief
Tekstvak: Links

 

UITSLAGEN

 

WEEKEND 14 OKTOBER

 

Mannen NBB-beker 1e ronde:

Landstede ZAC     - Pendragon            72-83
New Stars         -
Onze Gezellen        42-78
UBALL             - Akrides              (1)
River Trotters    - Blauw-Wit            72-54
Bouncers          -
Almere Pioneers      40-87
D.E.D.            - Red Stars            -
Batouwe 2         -
Batouwe              54-110
Black Eagles      - Groene Uilen         74-68
Jugglers          -
BV Groningen         37-72
Virtus            -
Racing Beverwijk     59-81
Jumpers           -
Hoofddorp            60-78
Binnenland        - Trajanum             81-63
Attacus           -
Den Dungk            78-80
Hoppers           - Baros                -
Zeemacht          - BS Leiden 2          66-64
Grasshoppers      - CobraNova            85-55
BC Vlissingen     -
Barons               63-71
BAL Weert 2       - Harlemlakers         83-52

WB Giants         - Arnhem Eagles        -

Punch             - Landslake Lions      -

Octopus           - Red Giants           -

Vrijgeloot: Crackerjacks, Wyba, Lokomotief

 

Mannen 1e klasse:

Waldric           - Springfield          52-91

Vlijmscherp       - Attacus 2            71-66

 

Mannen 3e klasse:

ELBC              - Migliore 2           96-67

Tenderfeet        - ABC                  80-48

 

Mannen 4e klasse:

Mevo'80           - Volharding           61-77

Voorwaarts        - BV Souburg           50-76

Marathon          - Smokkelhoek 2        71-64

Scheldesport 2    - Smokkelhoek 3        83-32

 

Vrouwen 2e klasse:

Agathos 2         - BC Vlissingen 2      23-31

Langstraat Sh.    - BV Souburg           39-30

Scheldesport      - Vossenberg           33-30

 

Mannen U18:

Marathon          - Divine 2             56-59

 

Mannen U18-U16:

Mevo'80           - Volharding 2         47-38

Marathon 2        - Volharding 2         58-42

 

Mannen U14:

Mevo'80           - BV Souburg           21-44

Scheldesport      - Smokkelhoek          43-22

 

Vrouwen U18:

Scheldesport      - BV Souburg           18-53

 

Vrouwen U14:

Waldric           - Springfield          38-35

Marathon          - Attacus              10-113

 

Onze Sponsors:

klik op het logo voor

meer informatie

Tekstvak: B C    V L I S S I N G E N