BC Vlissingen Heren1

Mannen 1

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma
DatumTijdThuisUit
05-02-202315:00BC Vlissingen MSE 1DAS MSE 1
11-02-202320:00High Five MSE 1BC Vlissingen MSE 1
05-03-202315:00BC Vlissingen MSE 1Biks Shots MSE 1
11-03-202321:00Lokomotief MSE 2BC Vlissingen MSE 1
18-03-202319:00B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 1
26-03-202315:00BC Vlissingen MSE 1The Black Eagles MSE 1
01-04-202318:00BV Wyba MSE 1BC Vlissingen MSE 1
16-04-202315:00BC Vlissingen MSE 1Arnhem Eagles MSE 1
Stand
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BV Wyba MSE 1142295
2River Trotters MSE 11218111
3CBV Binnenland MSE 11318123
4Basketbal Academie Limburg MSE 213162
5Biks Shots MSE 1141635
6Lokomotief MSE 2141620
7The Black Eagles MSE 1131224
8Arnhem Eagles MSE 1131054
9High Five MSE 11310-12
10DAS MSE 11410-72
11BC Vlissingen MSE 11410-134
12B.C. Virtus MSE 1132-246
Uitslagen

CBV Binnenland MSE 1 - BC Vlissingen MSE 1
73 - 45

Wedstrijden
DatumThuisUitUitslag
18-09-2022BC Vlissingen MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 288 - 74
01-10-2022BC Vlissingen MSE 1CBV Binnenland MSE 176 - 90
09-10-2022DAS MSE 1BC Vlissingen MSE 170 - 63
15-10-2022River Trotters MSE 1BC Vlissingen MSE 163 - 53
29-10-2022BC Vlissingen MSE 1High Five MSE 180 - 72
05-11-2022Biks Shots MSE 1BC Vlissingen MSE 183 - 47
13-11-2022BC Vlissingen MSE 1Lokomotief MSE 282 - 78
19-11-2022BC Vlissingen MSE 1B.C. Virtus MSE 178 - 52
03-12-2022The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 169 - 71
11-12-2022BC Vlissingen MSE 1BV Wyba MSE 158 - 74
17-12-2022Arnhem Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 1102 - 59
15-01-2023Basketbal Academie Limburg MSE 2BC Vlissingen MSE 185 - 71
21-01-2023BC Vlissingen MSE 1River Trotters MSE 155 - 75
28-01-2023CBV Binnenland MSE 1BC Vlissingen MSE 173 - 45
05-02-2023BC Vlissingen MSE 1DAS MSE 10 - 0
11-02-2023High Five MSE 1BC Vlissingen MSE 10 - 0
05-03-2023BC Vlissingen MSE 1Biks Shots MSE 10 - 0
11-03-2023Lokomotief MSE 2BC Vlissingen MSE 10 - 0
18-03-2023B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 10 - 0
26-03-2023BC Vlissingen MSE 1The Black Eagles MSE 10 - 0
01-04-2023BV Wyba MSE 1BC Vlissingen MSE 10 - 0
16-04-2023BC Vlissingen MSE 1Arnhem Eagles MSE 10 - 0
Alles sluiten

Spelers & Staff

Roy Biesheuvel

Roy Biesheuvel

Speler

 

  • Nummer: 5
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 
  • Afkomstige club: WBB Giants
Raylin Jimenez

Raylin Jimenez

Speler

 

  • Nummer: 6
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 18
  • Afkomstige club: Marathon
Fabian Salawanej

Fabian Salawanej

Speler

 

  • Nummer: 7
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 7
  • Afkomstige club: BV Souburg
Leon Witsel

Leon Witsel

Speler

 

  • Nummer: 8
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 13
  • Afkomstige club: Marathon
Benjamin Steenbeek
Benjamin Steenbeek

Speler

 

  • Nummer: 9
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 21
  • Afkomstige club: BV Souburg
Thijs Beumer

Thijs Beumer

Speler

 

  • Nummer: 10
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 8
  • Afkomstige club: Scheldesport
Romando Hooi

Romando Hooi

Speler

 

  • Nummer: 11
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 
  • Afkomstige club: Scheldesport
Amar van Sluijs

Amar van Sluijs

Speler

 

  • Nummer: 12
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 14
  • Afkomstige club: Marathon
Sidney Willems

Sidney Willems

Speler

 

  • Nummer: 13
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 
  • Afkomstige club: Marathon
Bouke Schrik

Bouke Schrik

Speler

 

  • Nummer: 14
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 8
  • Afkomstige club: BV Souburg
Abdul Zombra

Abdul Zombra

Speler

 

  • Nummer: 15
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 14
  • Afkomstige club: Marathon
Rakhes Angnoe

Rakhes Angnoe

Coach

 

  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 23
  • Afkomstige club: BV Souburg

 

Shirt sponsoren