BC Vlissingen Heren1

Mannen 1

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma
DatumTijdThuisUit
28-05-202220:00BV Squirrels MSE 1BC Vlissingen MSE 1
30-06-202208:30The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 1
Stand
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1TSBV Pendragon MSE 12336158
2The Black Eagles MSE 12034243
3Lokomotief MSE 22434166
4BV Wyba MSE 12132252
5CBV Binnenland MSE 1182472
6River Trotters MSE 12324150
7DAS MSE 1232255
8BC Vlissingen MSE 12220-14
9Tantalus MSE 12016-27
10EVBV Octopus MSE 11912-179
11B.C. Virtus MSE 12112-175
12EBV Baros MSE 1244-299
13BV Squirrels MSE 1222-402
Uitslagen

BC Vlissingen MSE 1 - EBV Baros MSE 1
77 - 73

Wedstrijden
DatumThuisUitUitslag
18-09-2021BC Vlissingen MSE 1DAS MSE 168 - 55
25-09-2021River Trotters MSE 1BC Vlissingen MSE 174 - 51
02-10-2021BC Vlissingen MSE 1EVBV Octopus MSE 173 - 57
09-10-2021B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 179 - 64
23-10-2021Lokomotief MSE 2BC Vlissingen MSE 171 - 80
31-10-2021BC Vlissingen MSE 1BV Wyba MSE 175 - 80
05-11-2021TSBV Pendragon MSE 1BC Vlissingen MSE 174 - 67
29-01-2022EVBV Octopus MSE 1BC Vlissingen MSE 177 - 65
20-02-2022BC Vlissingen MSE 1Lokomotief MSE 266 - 75
26-02-2022BV Wyba MSE 1BC Vlissingen MSE 161 - 49
11-03-2022BC Vlissingen MSE 1B.C. Virtus MSE 191 - 56
19-03-2022CBV Binnenland MSE 1BC Vlissingen MSE 171 - 60
26-03-2022BC Vlissingen MSE 1Tantalus MSE 187 - 82
02-04-2022EBV Baros MSE 1BC Vlissingen MSE 168 - 77
10-04-2022BC Vlissingen MSE 1TSBV Pendragon MSE 167 - 76
16-04-2022BC Vlissingen MSE 1The Black Eagles MSE 144 - 60
18-04-2022BC Vlissingen MSE 1BV Squirrels MSE 199 - 65
23-04-2022BC Vlissingen MSE 1CBV Binnenland MSE 169 - 83
30-04-2022DAS MSE 1BC Vlissingen MSE 1103 - 80
06-05-2022BC Vlissingen MSE 1River Trotters MSE 175 - 62
13-05-2022Tantalus MSE 1BC Vlissingen MSE 186 - 90
22-05-2022BC Vlissingen MSE 1EBV Baros MSE 177 - 73
28-05-2022BV Squirrels MSE 1BC Vlissingen MSE 10 - 0
30-06-2022The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 10 - 0
Alles sluiten

Spelers & Staff

Nils Willems

Nils Willems

Speler

 

  • Nummer: 4
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 8
  • Afkomstige club: Marathon
Tom Rottier

Tom Rottier

Speler

 

  • Nummer: 5
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 13
  • Afkomstige club: Marathon
Raylin Jimenez

Raylin Jimenez

Speler

 

  • Nummer: 6
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 17
  • Afkomstige club: Marathon
Fabian Salawanej

Fabian Salawanej

Speler

 

  • Nummer: 7
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 6
  • Afkomstige club: BV Souburg
Leon Witsel

Leon Witsel

Speler

 

  • Nummer: 8
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 12
  • Afkomstige club: Marathon
Benjamin Steenbeek
Benjamin Steenbeek

Speler

 

  • Nummer: 9
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 20
  • Afkomstige club: BV Souburg
Thijs Beumer

Thijs Beumer

Speler

 

  • Nummer: 10
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 7
  • Afkomstige club: Scheldesport
Mike van der Hammen

Mike van der Hammen

Speler

 

  • Nummer: 11
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 1
  • Afkomstige club: Red Stars
Amar van Sluijs

Amar van Sluijs

Speler

 

  • Nummer: 12
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 13
  • Afkomstige club: Marathon
Noël Sies

Noël Sies

Speler

 

  • Nummer: 13
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 3
  • Afkomstige club: Volharding
Bouke Schrik

Bouke Schrik

Speler

 

  • Nummer: 14
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 7
  • Afkomstige club: BV Souburg
Abdul Zombra

Abdul Zombra

Speler

 

  • Nummer: 15
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 13
  • Afkomstige club: Marathon
Rakhes Angnoe

Rakhes Angnoe

Coach

 

  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 22
  • Afkomstige club: BV Souburg

 

Shirt sponsoren