BC Vlissingen Heren1

Vrouwen 2

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma
DatumTijdThuisUit
30-06-202213:15BC Bladel VSE 1BC Vlissingen VSE 2
Stand
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Scheldesport BasketballK VSE 11426201
2BC Vlissingen VSE 21318109
3BBF MIGLIORE VSE 1141422
4Agathos VSE 1131212
5BV Souburg VSE 11310-46
6BC Bladel VSE 1128-29
7Oirschot VSE 2138-140
8Blauw-Wit VSE 1148-129
Uitslagen

Geen uitslagen gevonden

Wedstrijden
DatumThuisUitUitslag
18-09-2021Blauw-Wit VSE 1BC Vlissingen VSE 258 - 40
25-09-2021BC Vlissingen VSE 2BC Bladel VSE 161 - 31
02-10-2021BV Souburg VSE 1BC Vlissingen VSE 243 - 52
09-10-2021BC Vlissingen VSE 2Blauw-Wit VSE 147 - 41
29-10-2021BBF MIGLIORE VSE 1BC Vlissingen VSE 252 - 38
06-11-2021BC Vlissingen VSE 2Oirschot VSE 264 - 30
13-11-2021BC Vlissingen VSE 2Scheldesport BasketballK VSE 163 - 53
20-11-2021Agathos VSE 1BC Vlissingen VSE 235 - 54
29-01-2022BC Vlissingen VSE 2BV Souburg VSE 152 - 39
12-02-2022BC Vlissingen VSE 2BBF MIGLIORE VSE 163 - 48
20-02-2022Oirschot VSE 2BC Vlissingen VSE 260 - 56
08-04-2022Scheldesport BasketballK VSE 1BC Vlissingen VSE 251 - 42
23-04-2022BC Vlissingen VSE 2Agathos VSE 178 - 60
30-06-2022BC Bladel VSE 1BC Vlissingen VSE 20 - 0
Alles sluiten

Spelers & Staff

Dorien

Dorien

Speler

 

  • Nummer: 4
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 27
  • Afkomstige club: BV Souburg
Macarena Kees

Macarena Kees

Speler

 

  • Nummer: 5
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 3
  • Afkomstige club: San Martin de Esquel (ARG)
Charline Décloux

Charline Décloux

Speler

 

  • Nummer: 6
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 5
  • Afkomstige club: B.C. Vlissingen
Elisa Kuipers

Elisa Kuipers

Speler

 

  • Nummer: 7
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 18
  • Afkomstige club: BV Souburg
Natasja Koster

Natasja Koster

Speler

 

  • Nummer: 9
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 11
  • Afkomstige club: BV Souburg
Lizette Heijnsdijk

Lizette Heijnsdijk

Speler

 

  • Nummer: 14
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 17
  • Afkomstige club: Dynamo’70
Delfine Renson

Delfine Renson

Speler

 

  • Nummer: 17
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 5
  • Afkomstige club: Blankenberge (BEL)
Jessica Moll

Jessica Moll

Speler

 

  • Nummer: 18
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 9
  • Afkomstige club: Marathon
Tom Joziasse

Tom Joziasse

Coach

 

  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 33
  • Afkomstige club: BV Souburg

Shirt sponsoren