BC Vlissingen Heren1

Vrouwen 1

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma
DatumTijdThuisUit
04-06-202219:00BC Vlissingen* VSE 1Attacus VSE 1
30-06-202217:00BC Vlissingen* VSE 1Den Dungk VSE 1
30-06-202218:15Valkenswaard Falcons VSE 1BC Vlissingen* VSE 1
30-06-202219:00BC Vlissingen* VSE 1EVBV Octopus VSE 1
30-06-202220:00BC LIESHOUT VSE 1BC Vlissingen* VSE 1
Stand
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1WBB Giants VSE 11936406
2Yellow Sox VSE 22034245
3Oirschot VSE 11928121
4Valkenswaard Falcons VSE 11924153
5EVBV Octopus VSE 1182299
6Attacus VSE 11720157
7BC Vlissingen* VSE 1171447
8BC LIESHOUT VSE 12014-53
9Springfield VSE 22114-6
10Den Dungk VSE 11912-112
11Barons VSE 2184-163
12TSBV Pendragon VSE 2210-894
Uitslagen

Den Dungk VSE 1 - BC Vlissingen* VSE 1
63 - 54

BC Vlissingen* VSE 1 - Barons VSE 2
70 - 46

Wedstrijden
DatumThuisUitUitslag
18-09-2021Yellow Sox VSE 2BC Vlissingen* VSE 148 - 43
25-09-2021BC Vlissingen* VSE 1Valkenswaard Falcons VSE 160 - 46
03-10-2021Barons VSE 2BC Vlissingen* VSE 144 - 56
30-10-2021BC Vlissingen* VSE 1BC LIESHOUT VSE 154 - 53
06-11-2021EVBV Octopus VSE 1BC Vlissingen* VSE 156 - 22
13-11-2021BC Vlissingen* VSE 1Oirschot VSE 150 - 55
19-11-2021TSBV Pendragon VSE 2BC Vlissingen* VSE 153 - 77
13-03-2022Oirschot VSE 1BC Vlissingen* VSE 152 - 46
19-03-2022BC Vlissingen* VSE 1TSBV Pendragon VSE 292 - 23
26-03-2022Springfield VSE 2BC Vlissingen* VSE 161 - 63
09-04-2022WBB Giants VSE 1BC Vlissingen* VSE 159 - 56
16-04-2022Attacus VSE 1BC Vlissingen* VSE 120 - 0
23-04-2022BC Vlissingen* VSE 1WBB Giants VSE 160 - 63
30-04-2022BC Vlissingen* VSE 1Yellow Sox VSE 255 - 68
14-05-2022BC Vlissingen* VSE 1Springfield VSE 265 - 66
18-05-2022BC Vlissingen* VSE 1Barons VSE 270 - 46
22-05-2022Den Dungk VSE 1BC Vlissingen* VSE 163 - 54
04-06-2022BC Vlissingen* VSE 1Attacus VSE 10 - 0
30-06-2022BC Vlissingen* VSE 1Den Dungk VSE 10 - 0
30-06-2022Valkenswaard Falcons VSE 1BC Vlissingen* VSE 10 - 0
30-06-2022BC Vlissingen* VSE 1EVBV Octopus VSE 10 - 0
30-06-2022BC LIESHOUT VSE 1BC Vlissingen* VSE 10 - 0
Alles sluiten

Spelers & Staff

Isa van Saagsvelt

Isa van Saagsvelt

Speler

 

  • Nummer: 3
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 3
  • Afkomstige club: BV Souburg/ Marathon
Lisa Kuiper

Lisa Kuiper

Speler

 

  • Nummer: 4
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 11
  • Afkomstige club: BV Souburg
Johanna Kuijs Murcia
Johanna Kuijs Murcia

Speler

 

  • Nummer: 5
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 11
  • Afkomstige club: BV Souburg
Melanie Dolfing

Melanie Dolfing

Speler

 

  • Nummer: 6
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 15
  • Afkomstige club: BV Souburg
Lotte Scheers

Lotte Scheers

Speler

 

  • Nummer: 7
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 3
  • Afkomstige club: BV Souburg
Chantell de Nooijer
Chantell de Nooijer

Speler

 

  • Nummer: 8
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 7
  • Afkomstige club: BV Souburg
Annabel Joziasse

Annabel Joziasse

Speler

 

  • Nummer: 9
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 5
  • Afkomstige club: BV Souburg
Lisa Varvne

Lisa Varvne

Speler

 

  • Nummer: 10
  • Positie: Center
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 1
  • Afkomstige club: BV Souburg
Medina Gashi

Medina Gashi

Speler

 

  • Nummer: 13
  • Positie: Guard
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 9
  • Afkomstige club: Marathon
Carmel Michaeli

Carmel Michaeli

Speler

 

  • Nummer: 15
  • Positie: Forward
  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 2
  • Afkomstige club: Hapoel bnot Kfar Saba (ISR)
Astrid Franke

Astrid Franke

Coach

 

  • Aantal seizoenen B.C. Vlissingen: 14
  • Afkomstige club: BV Souburg

 

Shirt sponsoren