Basketbal Vlissingen

Competitie

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma

DatumTijdThuisUit
04-02-202316:15BC LIESHOUT V22 1BC Vlissingen V22 1
05-02-202313:00Springfield VSE 2BC Vlissingen VSE 1
05-02-202315:00BC Vlissingen MSE 1DAS MSE 1
11-02-202317:00BC Vlissingen VSE 1Tantalus VSE 1
11-02-202320:00High Five MSE 1BC Vlissingen MSE 1
25-02-202313:30B.C. Virtus V22 1BC Vlissingen V22 1
04-03-202317:00BC Vlissingen V22 1The Black Eagles V22 1
04-03-202319:00BC Vlissingen VSE 1Oirschot VSE 1
05-03-202315:00BC Vlissingen MSE 1Biks Shots MSE 1
11-03-202314:15Valkenswaard Falcons VSE 1BC Vlissingen VSE 1
11-03-202321:00Lokomotief MSE 2BC Vlissingen MSE 1
18-03-202315:00BC Vlissingen V22 1Barons V22 1
18-03-202317:00BC Vlissingen VSE 1EBBC VSE 2
18-03-202319:00B.C. Virtus MSE 1BC Vlissingen MSE 1
25-03-202314:15EVBV Octopus VSE 1BC Vlissingen VSE 1
26-03-202315:00BC Vlissingen MSE 1The Black Eagles MSE 1
26-03-202315:45Den Dungk V22 1BC Vlissingen V22 1
01-04-202315:00BC Vlissingen V22 1Oirschot V22 1
01-04-202317:00BC Vlissingen VSE 1WBB Giants VSE 1
01-04-202318:00BV Wyba MSE 1BC Vlissingen MSE 1
15-04-202317:00Attacus VSE 1BC Vlissingen VSE 1
16-04-202315:00BC Vlissingen MSE 1Arnhem Eagles MSE 1
22-04-202313:45Barons V22 1BC Vlissingen V22 1
29-04-202313:30B.C. Virtus V22 1BC Vlissingen V22 1

Stand

Mannen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BV Wyba MSE 1142295
2River Trotters MSE 11218111
3CBV Binnenland MSE 11318123
4Basketbal Academie Limburg MSE 213162
5Biks Shots MSE 1141635
6Lokomotief MSE 2141620
7The Black Eagles MSE 1131224
8Arnhem Eagles MSE 1131054
9High Five MSE 11310-12
10DAS MSE 11410-72
11BC Vlissingen MSE 11410-134
12B.C. Virtus MSE 1132-246
Vrouwen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Attacus VSE 11322115
2BC Vlissingen VSE 11220171
3EBBC VSE 21016215
4Springfield VSE 2131427
5Yellow Sox VSE 11212-25
6WBB Giants VSE 1118-149
7Oirschot VSE 1128-56
8EVBV Octopus VSE 1128-24
9BC LIESHOUT VSE 1138-121
10Tantalus VSE 1138-105
11Valkenswaard Falcons VSE 1116-48
Vrouwen U22 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Barons V22 1918407
2BC Vlissingen V22 181291
3Den Dungk V22 1810-12
4BC LIESHOUT V22 198-64
5The Black Eagles V22 1102-178
6B.C. Virtus V22 180-244
7Oirschot V22 10-20

Uitslagen

CBV Binnenland MSE 1 - BC Vlissingen MSE 1
73 - 45

BC Vlissingen VSE 1 - BC LIESHOUT VSE 1
76 - 41

Alles sluiten

Wedstrijdverslagen

Weekend 21 januari 2023

Mannen: BC Vlissingen - River Trotters 55-75 (foto’s van Theo Theune: www.flickr.com/photos/131632343@N04/albums/72177720305414392 ) In de eerste helft nam de ploeg uit Hardinxveld-Giessendam snel een voorsprong. Net voor rust kwam BC Vlissingen nog iets dichterbij....

Lees meer

Weekend 14 januari 2023

Mannen: BAL Weert 2 - BC Vlissingen 85-71. In Weert ging het gelijk op tot 12-12. Daarna sloeg de thuisploeg hard toe, waardoor het eerste kwart eindigde met 24-12. In het tweede kwart knokte het team van coach Rakhes zich knap terug. Ruststand 40-37. In het...

Lees meer

Weekend 17 december 2022

Mannen: Arnhem Eagles-BC Vlissingen 102-59 In de belangrijke wedstrijd tegen het op de elfde plaats staande Arnhem Eagles miste BC Vlissingen spelverdeler Raylin door een blessure. BC Vlissingen had desondanks een goede start en leidde na het eerste kwart met...

Lees meer

Weekend 10 december 2022

Mannen: BC Vlissingen – Wyba 58-74 (foto’s van Theo Theune: www.flickr.com/photos/131632343@N04/albums/72177720304363285 ) In de eerste helft leek BC Vlissingen op weg naar een stunt tegen koploper Wyba: 32-23. Na de pauze schakelde Wyba een tandje bij. BC Vlissingen...

Lees meer