Basketbal Vlissingen

Competitie

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma

DatumTijdThuisUit
28-05-202220:00BV Squirrels MSE 1BC Vlissingen MSE 1
04-06-202219:00BC Vlissingen* VSE 1Attacus VSE 1
30-06-202208:30The Black Eagles MSE 1BC Vlissingen MSE 1
30-06-202213:15BC Bladel VSE 1BC Vlissingen VSE 2
30-06-202217:00BC Vlissingen* VSE 1Den Dungk VSE 1
30-06-202218:15Valkenswaard Falcons VSE 1BC Vlissingen* VSE 1
30-06-202219:00BC Vlissingen* VSE 1EVBV Octopus VSE 1
30-06-202220:00BC LIESHOUT VSE 1BC Vlissingen* VSE 1

Stand

Mannen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1TSBV Pendragon MSE 12336158
2The Black Eagles MSE 12034243
3Lokomotief MSE 22434166
4BV Wyba MSE 12132252
5CBV Binnenland MSE 1182472
6River Trotters MSE 12324150
7DAS MSE 1232255
8BC Vlissingen MSE 12220-14
9Tantalus MSE 12016-27
10EVBV Octopus MSE 11912-179
11B.C. Virtus MSE 12112-175
12EBV Baros MSE 1244-299
13BV Squirrels MSE 1222-402
Vrouwen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1WBB Giants VSE 11936406
2Yellow Sox VSE 22034245
3Oirschot VSE 11928121
4Valkenswaard Falcons VSE 11924153
5EVBV Octopus VSE 1182299
6Attacus VSE 11720157
7BC Vlissingen* VSE 1171447
8BC LIESHOUT VSE 12014-53
9Springfield VSE 22114-6
10Den Dungk VSE 11912-112
11Barons VSE 2184-163
12TSBV Pendragon VSE 2210-894
Vrouwen Senioren 2
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Scheldesport BasketballK VSE 11426201
2BC Vlissingen VSE 21318109
3BBF MIGLIORE VSE 1141422
4Agathos VSE 1131212
5BV Souburg VSE 11310-46
6BC Bladel VSE 1128-29
7Oirschot VSE 2138-140
8Blauw-Wit VSE 1148-129
Vrouwen U18 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BC VlissingenK V18 11020278
2Barons V18 191066
3Blauw-Wit V18 1101049
4Almonte V18 1108-45
5Oirschot V18 196-27
6High Five V18 1102-321

Uitslagen

Den Dungk VSE 1 - BC Vlissingen* VSE 1
63 - 54

BC Vlissingen MSE 1 - EBV Baros MSE 1
77 - 73

BC Vlissingen* VSE 1 - Barons VSE 2
70 - 46

Alles sluiten

Wedstrijdverslagen

Weekend 14 mei 2022

Mannen: Tantalus – BC Vlissingen 86-90 In Eindhoven namen beide teams om beurten de leiding. Bij rust had BC Vlissingen een 31-40 voorsprong. Na de pauze liep de Vlissingse voorsprong verder op naar 49-63. Tantalus gaf zich echter niet gewonnen en kwam weer...

Lees meer

Weekend 07 mei 2022

Mannen: BC Vlissingen - River Trotters 75-62 (foto’s van Theo Theune: www.flickr.com/photos/131632343@N04/albums/72177720298712838 ) River Trotters kwam het beste uit de startblokken en nam een 8-13 voorsprong. BC Vlissingen boog met een run van 15 punten de...

Lees meer

Weekend 30 april 2022

Mannen: DAS Delft - BC Vlissingen 103-80 In Delft kreeg BC Vlissingen de verdediging niet op orde. In het eerste kwart kon BC Vlissingen de schade nog beperken tot 29-20. Maar in het tweede kwart denderde DAS door naar een afgetekende 61-33 ruststand. Na de hervatting...

Lees meer

Weekend 23 april 2022

Mannen: BC Vlissingen - Binnenland 69-83 Binnenland begon overdonderend en nam snel de leiding door vier driepunters op rij: 6-12. BC Vlissingen herstelde zich knap en nam een kleine voorsprong halverwege: 37-32. Na de pauze werd de wedstrijd steeds fysieker. Eerst...

Lees meer