Basketbal Vlissingen

Competitie

Scherm draaien voor optimaal gebruik.

Wedstrijd programma

Geen wedstrijden gevonden

Stand

Mannen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1River Trotters MSE 12236287
2BV Wyba MSE 12232155
3CBV Binnenland MSE 12230192
4Biks Shots MSE 1223095
5Arnhem Eagles MSE 1222282
6Lokomotief MSE 222229
7Basketbal Academie Limburg MSE 22220-131
8High Five MSE 12218-22
9The Black Eagles MSE 12218-28
10BC Vlissingen MSE 12216-186
11DAS MSE 12214-98
12B.C. Virtus MSE 1224-355
Vrouwen Senioren 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1BC Vlissingen VSE 12036398
2EBBC VSE 22032396
3Attacus VSE 12030147
4Yellow Sox VSE 1202848
5Springfield VSE 22018-23
6BC LIESHOUT VSE 12016-82
7EVBV Octopus VSE 12014-64
8Oirschot VSE 12012-87
9Valkenswaard Falcons VSE 11910-176
10Tantalus VSE 12010-202
11WBB Giants VSE 1198-355
Vrouwen U22 1
TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Barons V22 11528514
2BC Vlissingen V22 11520118
3Den Dungk V22 1151864
4BC Lieshout V22 11514-21
5The Black Eagles V22 1154-267
6B.C. Virtus V22 1150-408
7Oirschot V22 10-20

Uitslagen

Geen uitslagen gevonden

Alles sluiten

Wedstrijdverslagen

Weekend 15 april 2023

Mannen: BC Vlissingen-Arnhem Eagles 88-79 (foto´s van Theo Theune: www.flickr.com/photos/131632343@N04/albums/72177720307555558 ) Tegen nummer vijf Arnhem Eagles speelde BC Vlissingen een prima eerste helft, die werd afgesloten met een 42-34 voorsprong. In de tweede...

Lees meer

Weekend 01 maart 2023

Mannen: Wyba-BC Vlissingen 78-66 In Wijchen moest BC Vlissingen het doen zonder topscorer Thijs Beumer, die met een blessure aan de kant bleef. Desondanks maakte BC Vlissingen het op de tweede plaats staande Wyba erg lastig. In de eerste helft namen de teams om en om...

Lees meer

Weekend 25 maart 2023

Mannen: BC Vlissingen - Black Eagles 64-76 (foto´s van Theo Theune: www.flickr.com/photos/131632343@N04/albums/72177720307010220 ) Een goede start van BC Vlissingen leverde een 7-0 voorsprong op. Black Eagles trok de stand weer gelijk aan het einde van het eerste...

Lees meer

Weekend 18 maart 2023

Mannen: Virtus - BC Vlissingen 62-66 Het reeds gedegradeerde Virtus kon vrijuit spelen en nam snel een voorsprong, die maximaal twaalf punten bedroeg. Bij de pauze leidde de ploeg uit Werkendam met 35-30. Na de hervatting kwam het team van coach Rakhes langszij bij...

Lees meer